DR Milena Marczak

O mnie

Jestem psychologiem pracującym w obszarze neuropsychologii, psychoedukatorem zdrowotnym oraz pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz pedagogiki, a także studia podyplomowe z diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Posiadam także tytuł doktora w dyscyplinie psychologii. 

Dzielę się wiedzą

Szkolenia i wykłady

Szkolenia i wykłady psychologiczne prowadzę od 8 lat na Uczelniach Wyższych, w gabinetach lekarskich, w klinikach oraz online. Koncentruję się na rozwoju kompetencji psychologicznych medyków, niezbędnych w ich codziennej praktyce klinicznej oraz na ich rozwoju osobistym w obszarze dbania o zdrowie własne oraz pacjentów. 

 

Pomagam

Gabinet psychologiczny

Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną, w której udzielam pomocy pacjentom z problemami psychicznymi i neuropsychologicznymi. Prowadzę także terapię odzyskiwania węchu i smaku po Covid-19 oraz terapię mgły mózgowej. Dzięki konsultacjom prowadzonym online, pomagam pacjentom z różnych części Polski oraz świata. 

 

Filozofia pracy

Tworzę produkty cyfrowe, materiały terapeutyczne oraz diagnostyczne. W pracy kieruję się zasadami neuropsychologii, psychosomatyki, inteligencji emocjonalnej oraz psychologią poznawczo-behawioralną. Opieram się na evidence based medicine. Pracuję z medykami z różnych obszarów i specjalizacji medycznych – m.in. z neurologami, psychiatrami, ortopedami, dentystami, fizjoterapeutami, logopedami.

W mojej pracy naukowej oraz klinicznej znacząco przyczyniam się do rozwoju oraz popularyzacji psychologii w medycynie – w szczególności korzystania z wiedzy psychologicznej przy diagnozowaniu oraz leczeniu pacjentów.

Napisałam 3 książki oraz jestem autorką i współautorką 30 artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych w języku polskim i angielskim. Występuję gościnnie na konferencjach naukowych, w programach telewizyjnych oraz radiowych. Udzielam komentarzy w serwisach internetowych oraz w czasopismach medycznych. 

Na profilach społecznościowych publikuję treści edukacyjne oraz rozwojowe o tematyce psychologii w medycynie, które docierają do kilkuset tysięcy osób.

Media o mnie

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poniedziałkowy ból istnienia… Dlaczego w poniedziałki życie jest cięższe?

Pytanie na Śniadanie, TVP

Poniedziałkowy ból istnienia… Dlaczego w poniedziałki życie jest cięższe?

Pytanie na Śniadanie, TVP