DR Milena Marczak

O mnie

Jestem psychologiem pracującym w obszarze neuropsychologii, psychoedukatorem zdrowotnym oraz pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz pedagogiki, a także studia podyplomowe z diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Posiadam także tytuł doktora w dyscyplinie psychologii. 

Dzielę się wiedzą

Szkolenia i wykłady

Szkolenia i wykłady psychologiczne prowadzę od 8 lat na Uczelniach Wyższych, w gabinetach lekarskich, w klinikach oraz online. Koncentruję się na rozwoju kompetencji psychologicznych medyków, niezbędnych w ich codziennej praktyce klinicznej oraz na ich rozwoju osobistym w obszarze dbania o zdrowie własne oraz pacjentów. 

 

Pomagam

Gabinet psychologiczny

Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną, w której udzielam pomocy pacjentom z problemami psychicznymi i neuropsychologicznymi. Prowadzę także terapię odzyskiwania węchu i smaku po Covid-19 oraz terapię mgły mózgowej. Dzięki konsultacjom prowadzonym online, pomagam pacjentom z różnych części Polski oraz świata. 

 

Filozofia pracy

Tworzę produkty cyfrowe, materiały terapeutyczne oraz diagnostyczne. W pracy kieruję się zasadami neuropsychologii, psychosomatyki, inteligencji emocjonalnej oraz psychologią poznawczo-behawioralną. Opieram się na evidence based medicine. Pracuję z medykami z różnych obszarów i specjalizacji medycznych – m.in. z neurologami, psychiatrami, ortopedami, dentystami, fizjoterapeutami, logopedami.

W mojej pracy naukowej oraz klinicznej znacząco przyczyniam się do rozwoju oraz popularyzacji psychologii w medycynie – w szczególności korzystania z wiedzy psychologicznej przy diagnozowaniu oraz leczeniu pacjentów.

Napisałam 3 książki oraz jestem autorką i współautorką 30 artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych w języku polskim i angielskim. Występuję gościnnie na konferencjach naukowych, w programach telewizyjnych oraz radiowych. Udzielam komentarzy w serwisach internetowych oraz w czasopismach medycznych. 

Na profilach społecznościowych publikuję treści edukacyjne oraz rozwojowe o tematyce psychologii w medycynie, które docierają do kilkuset tysięcy osób.

Media o mnie

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poniedziałkowy ból istnienia… Dlaczego w poniedziałki życie jest cięższe?

Pytanie na Śniadanie, TVP

Poniedziałkowy ból istnienia… Dlaczego w poniedziałki życie jest cięższe?

Pytanie na Śniadanie, TVP

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.