Spotkanie polegające na rozmowie o zgłaszanym problemie. W tym czasie rozmawiamy o przeżywanych przez Ciebie trudnościach – o aktualnej sytuacji życiowej, wyzwaniach i kłopotach.
W trakcie spotkań odkrywamy źródła przeżywanych trudności. Poznajemy Twoją psychikę, mocne i słabe strony, wpływ najbliższego otoczenia – dzięki czemu możemy ustalić przyczyny zgłaszanych problemów, a następnie je przepracować, szukając najlepszych dla Ciebie rozwiązań.
Spotkanie, w czasie którego rozmawiamy o problemach występujących w Twojej pracy. Dzięki rozmowie ustalamy sytuacje i zachowania innych osób (pacjentów, personelu medycznego), które wywołują u Ciebie dyskomfort.
Poznajemy Twoją psychikę i analizujemy Twoje zachowanie w pracy oraz reakcje na przeżywane trudności – dzięki czemu możemy ustalić przyczyny zgłaszanych problemów oraz znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania, poprawiające komfort pracy.
W trakcie spotkań rozmawiamy o Twoich pacjentach, analizując ich stan psychofizyczny i zachowanie. Dzięki czemu, łatwiej Ci jest zrozumieć ich obawy oraz podejście do procesu leczenia.
Spotkanie terapeutyczne, polegające na rozmowie oraz ćwiczeniach, które diagnozują zapachy i smaki, jakich nie czujesz. W trakcie spotkania poznajemy realny zakres braku czucia – co w codziennym życiu jest bardzo trudne do ustalania.
Dzięki zdiagnozowaniu realnych braków, otrzymujesz zalecenia terapeutyczne – indywidualnie dobrane ćwiczenia rehabilitacyjne, które maksymalizują i przyspieszają odzyskiwanie czucia smaku i zapachu.
Spotkanie polegające na rozmowie oraz wykonywaniu ćwiczeń, które pomagają w zdiagnozowaniu przyczyn oraz realnych problemów wynikających z mgły mózgowej (np. problemy z pamięcią, uwagą, językiem).
Dzięki ćwiczeniom i analizie zgłaszanych trudności, otrzymujesz indywidualnie dobrane ćwiczenia rehabilitacyjne, wzmacniające zaburzone funkcje poznawcze.
Spotkanie polegające na rozmowie oraz wykonywaniu diagnostycznych ćwiczeń neuropsychologicznych, dzięki którym ustalamy zakres problemów na polu poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Dzięki ćwiczeniom i analizie zgłaszanych trudności, otrzymujesz indywidualnie dobrane ćwiczenia rehabilitacyjne, wzmacniające zaburzone obszary codziennego funkcjonowania.
Konsultacja neuropsychologiczna zlecana jest dla pacjentów, po urazach głowy i udarach oraz dla osób w wieku późnej dorosłości. Konsultację warto wykonać także w sytuacjach, gdy zauważymy u siebie obniżenie wydolności psychicznych (problemy z pamięcią, uwagą, językiem). Na konsultację można zgłosić także osoby bliskie, u których widzimy pogorszenie codziennego funkcjonowania poznawczego.
Brak produktów w koszyku.